День Безпечного Інтернету - 2022.
Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року. Вона відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого. Наприклад, 11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.
Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращого і більш безпечної онлайн-спільноти. Воно служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого інтернету.
В 2022 році День безпеки в Інтернеті припадає на 8 лютого.
Цифрове середовище, зокрема мережа Інтернет, сьогодні є не лише важливим джерелом інформації, але і способом комунікації, який нівелює перепони для спілкування. Через глобальний вплив COVID-19 діти проводять все більше часу в Інтернеті.
На сайтах підтримки від виробників можна отримати додаткову інформацію щодо принципів роботи та точного налаштування функції «батьківського контролю» та за посиланням.
Пандемія #COVID19 значно змінила світ. Підлітки та молоді люди можуть почуватись пригнічено чи схвильовано через усі події . Знайте, що це нормальна реакція. Проте це також означає, що потрібно стежити за своїм психічним здоров’ям .
У #ДеньБезпечногоІнтернету UNICEF Ukraine підготували кілька порад, які допоможуть вам піклуватись про себе у складні часи. А за підтримкою ви может звернутись до онлайн-платформ психологічних консультацій для молоді:
Teenergizer, Support ME, Національна дитяча “гаряча лінія”, Teenslive
Повний матеріал читайте на сайті http://uni.cf/3a4F8TK
Інформаційно-освітню кампанію #Stop_sexтинг створено у 2018 році з метою захисту українських дітей від сексуального насильства в Інтернеті.
Немає коментарів:
Дописати коментар